Gwiazdy na Brutal AssaultMetal_logo Redakcja działu Metal (03.04.2012 11:43)


Festiwal Brutal Assault odbędzie się 8-11 sierpnia 2012, po raz kolejny na terenie Twierdzy Josefov (około 130km od Pragi, 150km od Wrocławia) unikalna atmosfera Cesarsko-królewskiej fortecy jest dziś wizytówką festiwalu.

Tegoroczny skład: Aborted, Ahumado, Granujo, Alcest, Amon Amarth, Arcturus, Arkona, At The Gates, Be'lakor, Cattle Decapitation, Converge, Corrosion Of Conformity, Crowbar, Darkest Hour, Deicide, Dimmu Borgir, Dodheimsgard, Fields Of The Nephilim, Finntroll, General Surgery, Godflesh, Gorguts, Hatebreed, Heathen, Heaven Shall Burn, Immolation, Immortal, Incantation, Insomnium, Kampfar, Lock Up, Machine Head, Ministry, Moonspell, Morgoth, Municipal Waste, Napalm Death, Nile, Norther, Paradise Lost, Pig Destroyer, Protest The Hero, Rise And Fall, Riverside, Root, Shape Of Despair, Sick Of It All, Six Feet Under, Skarhead, Sodom, Sólstafir, Suicide Silence, Textures, The Black Dahlia Murder, Toxic Holocaust, Vallenfyre, Vildhjarta, Virus, WarbringerObydwie sceny są usytuowane na głównym placu, wokół znajduje się infrastruktura festiwalowa. Odwiedzający będą mieli do dyspozycji ponad 30 stanowisk z rożnego rodzaju jedzeniem (zarówno mięsnym jak i vegetariańskim/vegańskim), 4 duże namioty piwne oferujące 5 rodzajów piwa (1,15 EUR (około 5zł) za 0.5 litra!), będzie też duża ilość stanowisk z szeroką ofertą drinków do wyboru.BILETY:

1450 CZK (około 250zł) w przedsprzedaży za 3-dniowy karnet. W tej cenie dostępne od 10.01.2012 do 30.04.2012!
1800 CZK (około 310zł) w trakcie festiwalu za 3-dniowy karnet.
UWAGA: NIE przyjmujemy płatności w Złotówkach ani Euro! Preferowaną walutą w kasach są czeskie korony.
Jak kupić bilet w promocyjnej cenie 1450 CZK + 67CZK opłaty manipulacyjnej (około 260zł)? (cena aktualna do 30.04.2012)
Do 30.04.2012 bilety muszą zostać opłacone za pomocą serwisu PayPal.com.
Kiedy płatność znajdzie się na naszym koncie wyślemy Ci maila z potwierdzeniem. Wiadomość będzie również zawierała kody, które zamienisz na bilety w kasie. Każdy kod będzie znajdował się w oddzielnym pliku PDF Jeden kod to jeden bilet, więc jeśli przykładowo kupisz 3 bilety w mailu otrzymasz 3 kody. Zatrzymaj te PDF, wydrukuj ich treść i nie udostępniaj nikomu. Bilety po okazaniu wydruku możesz odebrać od 15:00 w środę 08.08.2012. Jeśli w ciągu 10 dni od wpłaty nie dostaniesz kodu sprawdź swój folder Spam, a następnie skontaktuj się z nami (info@shindy.cz) w celu wyjaśnienia sprawy.
Anulowanie opłaconych biletów: jeśli z jakiegokolwiek powodu będziesz chciał anulować bilety za które już zapłaciłeś zwrócimy Ci 1000 CZK za każdy anulowany bilet w ciągu maksymalnie 10 dni od zgłoszenia. Uwaga: anulowanie biletu jest możliwe jedynie do 31.07.2012!
Pamiętaj, że realizacja zamówienia może trochę potrwać - nie czekaj do ostatniej chwili.

WAŻNE: Z uwagi na wahania kursów nie przyjmujemy już płatności w euro!
Jak zarezerwować karnet na 3 dni w cenie 1800 CZK (około 310zł)?
Teren festiwalu może pomieścić około 15000 osób. Jeśli liczba uczestników będzie nadal rosnąć może okazać się, że wszystkie bilety zostaną wyprzedane, dlatego sugerujemy zakup biletu w przedsprzedaży lub rezerwację. Aby zarezerwować bilet wyślij e-mail na adres: infoassault@centrum.cz, Umieść w nim swoje nazwisko i liczbę biletów, które chcesz zarezerwować. Bilety będą do odbioru w kasach od godziny 15:00 w środę 08.08.2012.
Rezerwacji można dokonywać jedynie do 02.08.2012.

Nie chcesz płacić wcześniej ani rezerwować biletu?
Nie polecamy tego z uwagi na ograniczoną pojemność festiwalu, więc lepiej nie ryzykować wielogodzinnej podrózy bez biletu bądź rezerwacji!Pole namiotowe jest darmowe dla każdego uczestnika festiwalu. Namioty można rozkłdać wyłącznie w oznaczonych miejscach. Staramy się zapewnić odpowiednią ochronę na polu namiotowym, ale nadal jest to najbardziej ryzykowne miejsce - nie zostawiajcie wartościowych przedmiotów w namiotach - noście je zawsze przy sobie albo skorzystajcie z naszego depozytu.

Na polu namiotowym są dostępne:
depozyty (~1,50zł za jeden depozyt - zdecydowanie mniej niż można stracić)
darmowe toalety
toalety o podwyższonym standardzie (~2zł)
prysznice (~5zł za użycie)
możecie także na miejscu skorzystać z namiotów piwnych, kawiarni, piekarni czy zakupić wodę mineralnąwięcej:

Odwiedź oficjalną stronę festiwalu www.brutalassault.cz by uzyskać więcej informacji na temat biletów, zespołów, pola namiotowego, akredytacji etc.

Inne strony:
http://www.myspace.com/brutalassaultcz
https://www.facebook.com/brutalassaultpl
http://www.youtube.com/brutalassaultfest

powiązania

Komentuj