200412

Na razie nie ma wpisów na blogu

Na razie nie ma żadnych znajomych

Na razie nie ma żadnych aktualnych wydarzeń

Na razie nie należy do żadnych grup

wiki artysty

DJ Qbior pochodzi z dobrego, 1976-go rocznika.
Urodził się w Zgorzelcu. Tam odebrał wykształcenie muzyczne na legendarnych imprezach Dja Makena i Joint Venture Sound System. Potem przez 10 lat związany z łódzką sceną break & big-beatową. Od 1995 roku prowadził w Radiu Kiks jedną z pierwszych audycji z muzyką klubową w Łodzi Strefa Zagrożenia Wybuchem.
Przez 5 lat był rezydentem legendarnego klubu Forum Fabricum, mozna było go posłuchać w Bagdad Cafe, Futro i Pientro. Związany z kolektywem Sonic Trip i Skylark Records organizował imprezy i grał z takimi gwiazdorami jak Cut La Roc (Skint Records), Soul Of Man (Finger Lickin), Derek Dahlarge (Wall Of Sound), Dub Pistols, grał z Mattem Cantorem z formacji Freestylers i wieloma polskimi djami i producentami.
W 2005 roku przeniósł się do Wrocławia i po kilku latach zaczął znów swoją zabawę z muzyką. Preferuje teraz breakbeat w tanecznym wydaniu, dubową pulsacją i mnóstwem mash-upów. Uwielbia łączyć skrajne gatunki i utwory, w jego setach pojawiąja się The Beatless i Hans Kloss, Sex Pistols i The Prodigy, nie ma żadnego tabu....
  • Jeszcze nikt nie napisał o tym użytkowniku. Możesz być pierwszy.

powiązania: strony wiki

powiązania: wpisy

    

komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz