Twój profil? Jeśli uważasz się za prawowitego właściciela tego profilu, to daj nam znać, a będziesz mógł go przejąć.
Przejmij
Logo

Na razie nie ma wpisów na blogu

Na razie nie ma żadnych znajomych

Na razie nie należy do żadnych grup

wiki instytucji

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zostało powołane do życia uchwałą Nr XI/78/07 Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim z dnia 30 sierpnia 2007 roku.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę choć zdajemy sobie sprawę, iż nasze dokonania na dzień dzisiejszy są jeszcze nikłe. Jesteśmy jednak przekonani, iż okażemy się godnymi spadkobiercami spuścizny, jaką pozostawił po sobie ówczesny Sępoleński Dom Kultury.

Kultura to środowisko, w którym żyjemy – to, co nas łączy i sprawia, że jesteśmy narodem – więzi społeczne, myśli, działanie, emocje i dzieła twórców, którzy potrafią je wyrazić i nazwać. Kultura to także kreacje i innowacyjność rozwijająca się na bazie naszych doświadczeń osobistych oraz tych stanowiących pamięć i doświadczenie zbiorowe. To kultura w dużym stopniu będzie decydować o tym, jakim będziemy społeczeństwem. Wytwory kultury, poruszając wyobraźnię i emocje, utrwalają wzory osobowościowe, obyczajowe, hierarchię wartości, jakimi kieruje się społeczeństwo we wszystkich dziedzinach życia.

Adres

ul. T. Kościuszki 4
89-400 Sępólno Krajeńskie
Telefon: 52 3880160
E-mail: ckissepolno@op.pl
WWW: www.ckissepolno.com.pl / www.facebook.com/pages/Centrum-Kultury-i-Sztuki-w-S%C4%99p%C3%B3lnie-Kraje%C5%84skim/171270419560918
  • Jeszcze nikt nie napisał o tym użytkowniku. Możesz być pierwszy.

powiązania: strony wiki

powiązania: wpisy

    

komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz