wiki wydarzenia [edytuj]AkuratOTWARCIE BRAM 18:00

Bilety: przedsprzedaż 15 zł w dniu koncertu 20 zł

Sklepy:
Przemyśl - Klub"Sing Sing", Sklep Muzyczny "Musicland"
Sanok - Sklep Muzyczny "Sonic", "Spectrum T"
Krosno - Sklep Muzyczny "Fan"
Biecz- Pub"Becz"
Gorlice - Pub "Alcatraz", "Dekadencja"
Jasło- Sklep Muzyczny "Monaliza"

AKURAT- Granej przez niego muzyki nie da się jednoznacznie zaliczyć do jednego, konkretnego nurtu muzycznego. Zawiera ona w sobie elementy rocka, ska, reggae, punk rocka, popu. Sami określili kiedyś swoją muzykę jako poezja ska-kana. Cechą charakterystyczną ich tekstów jest zabawa słowami. Zespół trzykrotnie (1998, 1999, 2001) wystąpił na Przystanku Woodstock w Żarach, był również gościem Przystanku Olecko. Grupa poza licznymi występami przed polską publicznością ma na koncie także występy w Norwegii, Danii, Niemczech, Czechach i na Słowacji. Również można zobaczyć zespół na 3-ch koncertach na Podkarpaciu

SMASHING GUM- powstał w 1998 r. w Ustrzykach Dolnych. S.G. jest zespołem który gra muzykę z pogranicza punk rocka, grungu. Muzyka S.G. to przede wszystkim dobra zabawa z publicznością i przekaz o życiu codziennym które nas otacza.

NO WŁAŚNIE- Jak sama nazwa wskazuje jego członkowie stawiają na swoja twórczość od początku do końca, tworząc własna muzykę, teksty, choreografię i oprawę. Zespół tworzą młodzi ludzie wywodzących się z różnych środowisk, słuchających różnej muzyki. Postanowili stworzyć coś "własnego" i w to uwierzyli.

Organizator: Operis Media

Independent.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

powiązania

Już po wydarzeniu? Zaliczone

komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz          Więcej wydarzeń