wiki wydarzenia [edytuj]Kiedy: niedziela, 19 maj, 2013
Gdzie: Klub: Wrocław @ Firlej, ul. Grabiszyńska 56
Ceny biletów: 55 zł (przedsprzedaż), 65 zł (w dniu koncertu)
http://knockoutprod.net/site/bilet/septicflesh-wroc%C5%82aw

Bilety dostępne:
Sklep Maksel, Rynek 31/32
Bilety można nabyć także w stałych punktach sprzedaży (min. TicketPro, E-Bilet.

Zagrają:
SEPTICFLESH (Grecja) Symfoniczny Death-Metal
+
Fleshgod Apocalypse (Włochy) Brutlany Death-Metal:
Carach Angren (Holandia) Black-Metal
Descending (Grecja) Melodyjny Death-Metal

Knock Out Productions z przyjemnością informuje o powrocie do Polski greckiego death-metalowego zespołu SepticFlesh. Gościem specjalnym na trasie koncertowej będzie włoski Fleshgod Apocalypse (przypominamy, że obie formacje mogliśmy podziwiać w Jaworznie na pierwszej edycji festiwalu MetalFest). Do wspólnych występów zostali zaproszeni również: holenderski zespół Carach Angren oraz grupa Descending. Zapowiadają się dwa dobre, metalowe koncerty. Zapraszamy !

SEPTICFLESH (Grecja) Symfoniczny Death-Metal
SepticFlesh to niezwykle oryginalny zespół grający szybki death-metal z elementami żeńskich, symfonicznych wokali i z klawiszami w składzie. Band ten powstał w Atenach w 1990 roku i niemal nieprzerwanie zdobywa kolejnych fanów nie tylko w Europie ale i całym świecie, jeżdżąc min z Krisiun, Behemoth czy grając na najlepszych festiwalach. Gdyby gospodarka Grecji była w równie dobrej formie co SepticFlesh to nie było by problemów…Fleshgod Apocalypse (Włochy) Brutlany Death-Metal
Do Polski wracają brutalni włosi z Fleshgod Apocalypse. Ta lubiana i szanowana nad Wisłą ekipa ponownie przyjedzie prezentować swoje podejście do ekstremalnej muzyki. Ciągłe trasy u boku największych (min. Suffocation, Napalm Death czy Dying Fetus) wpływają na regularny rozwój tego wciąż młodego zespołu. Jeśli chłopaki pozostaną konsekwentni w tym co robią, mogą osiągnąć kiedyś bardzo dużo na metalowej scenie.
http://www.fleshgodapocalypse.com/Carach Angren (Holandia) Black-Metal
W Warszawie i Wrocławiu zobaczymy także symfoniczny, black-metalowy holenderski zespół Carach Angren. Mroczna atmosfera, szybkie tempa oraz wściekły wokal to cechy charakterystyczne dla tej grupy. Jest tu wszystko czego amatorzy takiego grania poszukują...
http://www.carach-angren.nl/Descending (Grecja) Melodyjny Death-Metal
Oba koncerty rozpoczną się od występów młodych greków z zespołu Desending. Ich muzyka to melodyjny death-metal z elementami thrashu. Agresywna, potężna lecz czasem melodyjna muzyka.
http://www.myspace.com/officialdescending----------------
Portal Independent.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

powiązania

Już po wydarzeniu? Zaliczone

komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz          Więcej wydarzeń