Studio tatuażu artystycznego "anabi-tattoo" nastawione jest na wymagających klientów, którzy chcą mieć na swoim ciele wzór przygotowany specjalnie dla nich, a nie kolejną kopię z katalogu!

Na miejscu do wglądu jest portfolio wykonanych prac, można uzyskać poradę co do wyboru przyszłego tatuażu, jego pielęgnacji, wykonywany jest cover up, czyli zakrywanie niechcianego wzoru...

Tatuaż wykonywany jest z zachowaniem wszelkich zasad higieny!wszystko,czym dotyka się klienta bezpośrednio lub pośrednio w trakcie zabiegu, jest jednorazowe! (igły,rury,rękawiczki,koreczki na pigment,itd.)

Jeśli ze względu na pracę lub inne obowiązki masz problem z ustaleniem terminu, jest możliwość umówienia się w porannych/wieczornych godzinach oraz w sobotę i niedzielę.


Osiągnięcia:

W 2004 roku podczas IV Szczecińskiego Festiwalu Tatuażu w Słowianinie, Anabi pierwszy raz zaprezentował jedną ze swoich prac szerszej publiczności. Został nagrodzony za nią II miejscem w kategorii "tatuaż czarno-biały". Dwa lata później wziął udział w VI Szczecińskim Festiwalu Tatuażu w klubie XCrossed zajmując
I miejsce w kategorii "tatuaż etniczny".
Na IX edycji szczecińskiego festiwalu (2007r) przyznano mu III miejsce w kategorii "kompozycja damska".
Na prestiżowej Międzynarodowej Konwencji Tatuażu w Berlinie (2007r) spróbował swych sił i wystawił do konkursu jedną pracę. Została ona nagrodzona III miejscem w kategorii "best black&white"
W roku 2008 na I Ogólopolskim Festiwalu Tatuażu w Łodzi, zdobył kolejne dwie nagrody, I oraz III miejsce w kategorii tatuaż czarno-biały mały.

O sobie:

Od wczesnego dzieciństwa lubiałem rysować.
Interesuję się również malarstwem, rzeźbą, fotografią i ogólnie grafiką w wielu formach.
Tatuażem zajmuję się od 1999 roku i jest on moją życiową pasją!
Przez dwa lata praktykowałem w Studio Tatuażu Artystycznego i Kolczykowania ALIEN.
Następnie tatuowałem wyjazdowo w Berlinie oraz w obrębie woj. zachodniopomorskiego.
Obecnie otworzyłem własne studio tatuażu i wreszcie mogę realizować się w robieniu tego, co lubię najbardziej :)
Jest mi też bardzo miło,że moje prace zostały dostrzeżone i docenione,ponieważ to jeszcze bardziej motywuje mnie do rozwijania się w sztuce tatuowania.
Największym moim osiągnięciem jest jednak zadowolenie moich klientów!

Kontakt


Imię nazwisko: Anabi
Telefon: 514 452 440

Adres

ul. Rayskiego 22
Szczecin
Telefon:
Fax:
WWW: http://www.anabi-tattoo.com