Zdalniesterowani_logo
  • Zdalnie Sterowani
  • w serwisie od: 11.02.2012
  • zdalniesterowani (artysta)
  • tagi: rock warszawa muzyka
  • Warszawa, mazowieckie

Na razie nie ma żadnych aktualnych wydarzeń

Na razie nie należy do żadnych grup

wiki artystyZdalnie Sterowani to nowy projekt Pawła Cipperta i Bartosza Łaty. Muzycy grali już razem w alternatywnej Formie Elektrze. W Zdalnych, pozostając w nurcie muzyki alternatywnej, do repertuaru włączyli również lżejsze kawałki.
Zespół powstał w lutym 2010r. W kwietniu 2011 wydał maxi singiel „Zdalnie Sterowani”. Na płycie znalazły się 4 utwory: „Zimny front”, „W moim tv”, „Nasza relacja” i ”Mała Sue”. Zdalnie Sterowani skompletowali właśnie materiał na pierwszą płytę i poszukują wydawcy.

Wokalista i autor tekstów – Paweł Cippert – wystąpił w koncercie laureatów popularnego programu telewizyjnego „Szansa na Sukces” oraz w koncercie „Debiuty” w Opolu. Prowadził programy telewizyjne „Rykowisko” oraz „Halo-Gramy” emitowane na antenie Polsatu. Współpracował z muzykami: Jankiem Benedkiem (T.Love), Marcinem Ciempielem (Oddział Zamknięty, TILT, Apteka) oraz Robertem Ochnio (Tubylcy Betony, Reds, Closterkeller).

Również gitarzysta i kompozytor Zdalnie Sterowanych – Bartosz Łata to doświadczony alternatywny muzyk; grał m.in. w zespołach The Poise Rite i Forma Elektra.

Marcin Wójtowicz – perkusista – to były muzyk Boogiemen, a basista – Daniel Jankowski – który dołączył do Zdalnie Sterowanych w kwietniu tego roku, zespołu Pojazd.

Skład:
Paweł Cippert. wokal, klawisz
Bartosz Łata. - gitara
Daniel Jankowski- bas
Marcin Wu - bebnyWWW: www.zdalniesterowani.com / www.facebook.com/pages/Zdalnie-Sterowani/150689461638808 / www.myspace.com/zdalniesterowani / www.youtube.com/zdalniesterowani
  • Jeszcze nikt nie napisał o tym użytkowniku. Możesz być pierwszy.

powiązania: strony wiki

powiązania: wpisy

    

komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz